Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi Direksiyon eğitim dersi tamamen sizlerin boş vakitleriniz ve saatlerinize göre belirlenmektedir. Sizlere uygun bir şekilde hazırlanmkatadır. Derslerimiz başlıca olarak sizin kullanabileceğiniz kalabalıktaki trafikte başlar, hazır bulunuşluk vaziyetinize göre daha yoğun trafikte devam eder. Kendinize olan itimatınızı yükseltmek için bireysel dersler uygulanır. Kursumuza gelerek veya bizlere ulaşarak talep ettiğiniz saatlerde vce günlerde bay veya bayan öğretmenlerimizden randevu alabilirsiniz. Hafta içi yada Hafta sonu Aylin sürücü kursu sabah 09:00 akşam 18:00’e kadar dersler verilmektedir.

DERS SÜREMİZ

Ders sürelerimiz 50 dakikadır. Kişinin tek başına trafiğe çıkabileceği zaman herkeste değişik olup kaç direksiyon dersi almanız gerektiğini Direksiyon Öğretmenlerimiz ile ilk direksiyon dersine çıktıktan sonra kusurlarınıza bakarak birlikte karar verebilirsiniz. Kullanacağınız aracın manuel vites veya otomatik vites olması da bu zamanı etkilemektedir.

ARAÇLARIMIZ

Manuel vitesli araçlarımız Hyundai İ20 , otomatik vitesli araçlarımız ise yine aynı model Hyundai İ20 araçlarıdır. Araçlarımız kontrol pedallı kurs araçlarıdır.

KAÇ DİREKSİYON DERSİ YETERLİDİR?

Direksiyon dersi kişisel tepkileriniz ve özgüven yeterliliğinizle ilişkili olduğu için öğrenme zamanınız direksiyon hocalarımız ile birlikte belirlenir. Çoğunlukla takribi 10 ders saatini bulmaktadır.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

1 Dersimiz 50 dakikadır. Minimum 2 ders saati eğitim verilir. Talep ettiğimiz fiyata; adresten alma, direksiyon hocalarımızın ders saat fiyatı , yakıt giderleri ve program esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları girmektedir. Adaylarımız çıkabilecek problemlerden asla mesul tutulmazlar.

EĞİTİM GÜZERGÂHLARI

Aylin sürücü kursu , Bakırköy , Sefaköy, Küçükçekmece çevresinde her noktadan sizleri alıp direksiyon derslerini veriyoruz. Program bittikten sonra sizlerin istekleri üzerine en fazla kullandığınız yol planı üzerinden geçerek tecrübe kazandırıyoruz.

Ehliyetiniz olmasına karşın araba kullanamıyorsanız, araba kullanma korkunuz ve direksiyon korkunuz varsa, bilhassa İstanbul gibi ciddi trafik sıkıntısı olan bir şehirde nasıl araba kullanırım diye endişeleniyorsanız, park etme ve yokuşlarda sorun yaşıyorsanız, değişik hava ve yol şartlarında araba kullanmakta zorlanıyorsanız; bu problemlerinize çözüm aramak ve beraber aşmak için sizleri Aylin Sürücü Kursu’na bekliyoruz…

İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız

Enter your keyword